
Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black
Zorgt ‘s winters voor warme voeten: jouw Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR met imitatiebont
Geweven bontvoering
Thermium technologie
Demping verlichten
Bijzonder anti- slip
Metaalvrij
Gemaakt in Europa

Waterdicht en ademend door GORE-TEX® Thermium
Uw voeten blijven droog en u blijft gezond, want de Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black is duurzaam waterdicht en extreem ademend met ultradunne isolatie dankzij de Thermium-technologie. Dit wordt gegarandeerd door het drielaagse GORE-TEX® membraan in de gehele voering van de Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black.

Stevige grip dankzij anti- slip
In de Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black ervaar je een stevige grip in iedere situatie. Om te voorkomen dat je uitglijdt, biedt de zool van de Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black met zijn speciale rubbersamenstelling en innovatieve profielconstructie je een extreem hoge beveiliging en grip op een grote verscheidenheid aan vloeren.

Robuust en veilig dankzij leer aan de buitenkant
In de Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black blijven je voeten intact, want hij is extreem robuust tegen alle hoeken en randen van het dagelijkse werk. Daarvoor zorgt het resistente leer aan de buitenkant, dat niet kan worden beschadigd door scherpe voorwerpen of scherpe randen.

Het pluspunt op het gebied van veiligheid
Extra bescherming voor je voeten: De veiligheidsprotectoren in jouw Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black beschermen je tegen letsel rondom de enkel.

Warme voeten dankzij de voering van imitatiebont
Ook tijdens de koude maanden voel je je helemaal op je gemak in de Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black. De voering van imitatiebont verwarmt je voeten zodat vorst en sneeuw geen kans krijgen.

Verlichtende demping met de HAIX Absorption
Je beleeft een prettig draaggevoel in de Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black, zelfs als je meerdere uren onderweg bent. Want de ingewerkte dempende hak binnenin veert elke stap op. We noemen dit HAIX Absorption: voor energie, zelfs tijdens lange werkdagen.

Met metal-free probleemloos door elke veiligheidscontrole
De Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black is volledig metaalvrij en daarom ideaal voor je baan in veiligheidsbereiken. Vervelende piepjes in de buurt van controlepunten behoren daarmee tot het verleden.

Perfecte pasvorm dankzij speciale leesten
De passende schoen voor je voet. Dankzij de speciaal ontwikkelde leesten zit je Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black perfect en zorgt zo voor maximaal draagcomfort, de hele dag.





De Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black is getest volgens de DGUV 112-191 (BGR 191) norm en is zodoende goedgekeurd voor orthopedische inlegzolen.
Hierdoor kan de Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black nog beter aan de voet worden aangepast en kan de anatomische structuur worden ondersteund.
De Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black kan snel en gemakkelijk worden onderhouden. Met zwarte schoenpoets, die het ademend vermogen van het leer niet aantast, en een waterafstotend middel is de schoen klaar voor elk weertype. Voor dit model bevelen wij speciaal onze zwarte schoensmeer aan, die Sun Reflect pigmenten bevat. Dit minimaliseert de opwarming van de schoen met 20%.
De ongecompliceerde verzorging van de Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black zorgt ervoor dat u lang plezier hebt van de kwaliteit van de schoen.
De toevoeging “WTR” staat voor winter. Dat betekent dat de schoen geschikt is om te worden ingezet in de winter en bij koude temperaturen. Voor dat doel is de schoen voorzien van imitatiebont, aerogel isolatie bij de tenen en in de zool, een speciale inlegzool voor de winter en een tussenzool met GORE Thermium technologie. Bovendien is de schoen dankzij GORE-TEX waterdicht en voorzien van een zool die zelfs bij kou en sneeuw uiterst slipvast is.
De Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR houdt je voeten zelfs bij ijzige temperaturen warm en brengt je ook in de winter veilig bij je doel.
De zool van de Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR bestaat uit een speciaal rubber dat speciaal ontwikkeld werd voor gebruik in de winter. De zool is bestand tegen koude en uiterst slipvast, zelfs bij kou en sneeuw, zodat de inzet in de winter niet eindigt in een glijpartij.
De Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR zorgt zelfs bij temperaturen onder nul en op sneeuw voor een goede grip.
De Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR wordt bij tests blootgesteld aan extreme temperaturen van -20°C. Hierdoor weten we zeker dat het imitatiebont doet wat het belooft. Daarnaast is de schoen ook nog uitgerust met aerogel isolatie en een tussenzool met Gore thermiumtechnologie die de voeten warm houdt.
De Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR houdt je voeten zelfs bij temperaturen onder nul aangenaam warm.
U kunt alle juiste onderdelen voor onze schoenen vinden op onze pagina met reserveonderdelen.
Wij produceren in een Brits schoenmaatsysteem. De afstand tussen onze halve Britse maten is slechts enkele millimeters. Daardoor is de kans groter dat u precies de juiste schoenlengte vindt.
Halve Britse maten verschillen slechts enkele millimeters in lengte.
U kunt de vuile schoenen gewoon wassen met water en een borstel. Droog de natte schoenen (zelfs als ze van binnen nat zijn) niet op een open vuur, een hete kachel of een verwarming. Dit zal de vorm van de schoen veranderen. Verwijder gewoon het voetbed en vul de schoenen met krantenpapier of gebruik een schoenspanner. Laat de schoenen vervolgens langzaam aan de lucht drogen. Wij raden aan het voetbed regelmatig te wassen op 30°. In het algemeen is het het beste om het voetbed na elke draagbeurt uit de schoenen te halen, zodat het optimaal kan drogen.
Maak het gewoon schoon met een borstel en water en laat het aan de lucht drogen.
Uit ervaring blijkt dat de Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR high/black is een normale maat. Wij raden u daarom aan de normale maat te kiezen.
De ervaring leert dat de schoen normaal past.
HAIX schoenen zijn 100% Made in Europe. Voor ons is dit niet alleen lippendienst, maar praktijk. Wanneer op een HAIX-schoen "Made in Europe" staat, verzekeren wij u dat deze uitsluitend is vervaardigd in onze productielocaties in Mainburg en Mala Subotica, Kroatië. Deze twee fabrieken behoren tot de modernste schoenfabrieken ter wereld.
Trouwens: "Made in Europe" is voor ons niet alleen een belofte van kwaliteit, maar staat ook voor goede arbeidsomstandigheden, gelijke kansen, duurzaamheid en verantwoord ondernemen.
